Ledvance Smart+ Garden Pole 3 3,10W, pylväsvalaisin 3 kpl
Ledvance Smart+ Garden Pole 3 3,10W, pylväsvalaisin 3 kpl osastosta Lyhdyt ja ulkovalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 27,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEDVANCE SMART+ Wifi Garden Pole 3P Ext RGB + WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 27,86 € | 34,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ledvance SMART+ Gardenpole Mini 2,8W/RGBW 3P ext WiFi - CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 38,90 € | 43,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE SMART+ WiFi Garden Pole 36,5 cm, 3 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 41,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE – SMART+ Gardenpole Mini 2,8W/RGBW 3P ext WiFi - C (4058075478251)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 43,30 € | 48,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ledvance SMART+ WiFi Garden Pole -lisävalosarja, 3 kpl, 108m, RGBWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 44,99 € | 49,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,85 €
27,86 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,80 €
38,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,80 €
41,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,20 €
43,30 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,89 €
44,99 €
Ledvance Smart+ Garden Pole 3 3,10W, pylväsvalaisin 3 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ledvance |
Valoteho | 108 lm |
Mitat | |
Leveys | 3,8 cm |
Korkeus | 36,5 cm |
Syvyys | 3,8 cm |
Paino | 0,55 kg |
Teho yhteensä | 3,1 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ledvance.com/tech/products/index.jsp?productId=ZMP_3791378&classificationId=GPS01_3876751&ajax=true |
EAN-koodi | 4058075478251 |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,99 €
Keskihinta
39,39 €
Alin hinta
27,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.