Philips Hue Outdoor Impress 17434/30/P7, pylväsvalaisin 40 cm
Philips Hue Outdoor Impress 17434/30/P7, pylväsvalaisin 40 cm osastosta Lyhdyt ja ulkovalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 161,69 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Hue Outdoor Impress Jalusta - Low Volt ExtensionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 161,69 € | 161,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Impress Outdoor-älypollarivalaisin, musta, lisävalaisin 24V -sarjaan, 40 cm, 1200 lmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue - Impress Pedestal 24V Low Voltage Outdoor - White & Color AmbianceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 172,50 € | 172,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Impress WACA pylväsvalaisin (lisäkappale, musta) 24VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 161,69 €
161,69 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,89 €
169,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,50 €
172,50 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Philips Hue Outdoor Impress 17434/30/P7, pylväsvalaisin 40 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718696170526 |
Valmistaja | Philips |
Teho yhteensä | 8 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www2.meethue.com/fi-fi/p/hue-white-and-color-ambiance-impress-pylvaesvalaisin-ulkokaeyttoeoen/1743430P7 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
173,54 €
Alin hinta
161,69 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.