Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Zambelis E232 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP54 musta
Zambelis E233 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 musta
Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Zambelis E239 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/6W/230V IP65 antrasiitti
Zambelis E311 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Lyhdyt ja ulkovalaisimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-31 %
93,81 €
Videokamera 1080P / 24MP / 16x zoom ja käännettävä LCD-näyttö
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-29 %
99,00 €
Apple AirPods 2nd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-5 %
54,00 €
Gran Turismo 7, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Zambelis E232 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP54 musta
-
Zambelis E233 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 musta
-
Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E239 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/6W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E311 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E238 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/3W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E153 - LED-ulkolamppu LED/5W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E208 - LED-ulkolamppu LED/10W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E204 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E152 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E240 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/10W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E206 - LED-ulkolamppu LED/10W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E203 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E234 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 valkoinen
-
Zambelis E299 - LED-ulkolamppu 2xLED/6W/230V IP54 CRI93 ruskea
-
Zambelis E218 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/5W/5V IP54 musta
-
Zambelis E310 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E149 - Ulkoseinävalaisin 1xE27/18W/230V IP54 antrasiitti
Katsotuimmat Lyhdyt ja ulkovalaisimet
-
alk. 93 €
Twinkly Festoon Lights 20 RGB Starter, sovellusohjattava koristevalosarja IP44
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 55 €
Airam Alan Solar, pihavalaisin 45 cm
-
alk. 40 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
-
alk. 50 €
Steinel Nightmatic 3000, hämäräkytkin
-
alk. 25 €
Airam Telma, led-jääkideverho
-
alk. 13 €
ELC Latisha -ulkoseinälamppu, ruostumaton teräs, Lyhdyt ja ulkovalaisimet
-
alk. 122 €
Globen Lighting Cannes IP44, ladattava pöytävalaisin
-
alk. 122 €
Globen Lighting Buddy IP44, ladattava pöytävalaisin
-
alk. 90 €
Lindby polkuvalaisin Othil, kaksilamppuinen
-
alk. 51 €
LED Ulkovalo anturilla TESA LED/10W/230V IP54 musta
-
alk. 130 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, sarja 2 kpl, kääntyvä
-
alk. 206 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, 2 kpl, kääntyvä, anturi
-
alk. 90 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Jarte, sarja 3 kpl, 20 cm, ylös/alaspäin
-
alk. 112 €
Lucande ulkoseinävalaisin Cassian, 2 kpl, IP54, alumiini, harmaa
-
alk. 264 €
Lucande ulkoseinävalaisin Ferda, 3 kpl, riipus, tummanharmaa
Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5213010019985 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 93 €
Twinkly Festoon Lights 20 RGB Starter, sovellusohjattava koristevalosarja IP44
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 55 €
Airam Alan Solar, pihavalaisin 45 cm
-
alk. 40 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/lyhdyt-ja-ulkovalaisimet/zambelis-e312-ulkovalaisin-1xgu107w230v-ip54/13291441
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.