Electrolux LMS2173EMW, mikroaaltouuni
Electrolux LMS2173EMW, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 339,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux 300-sarjan LMS2173EMW mikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 339,95 € | 344,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux mikroaaltouuni LMS2173EMW integroitavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 339,95 € | 369,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LMS2173EMW -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 340,95 € | 340,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LMS2173EMW -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 340,99 € | 347,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Lms2173emw MikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 358,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LMS2173EMW MIKROAALTOUUNI VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 404,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 300-sarja Integroitava Mikroaaltouuni 17 l Valkoinen LMS2173EMWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 469,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 344,65 €
339,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 369,85 €
339,95 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 340,95 €
340,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 347,98 €
340,99 €
349,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 404,90 €
399,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
?
469,00 €
Electrolux LMS2173EMW, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543673568 |
Mitat | |
Leveys | 32 cm |
Korkeus | 20 cm |
Syvyys | 29 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 17 l |
Teho | 700 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Alustan koko | 25 cm |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
469,00 €
Keskihinta
368,41 €
Alin hinta
339,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.