Bosch GCL 2-50 CG Professional (0601066H03), linjalaser (ilman akkua ja laturia)
Bosch GCL 2-50 CG Professional (0601066H03), linjalaser (ilman akkua ja laturia) osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 337,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GCL 2-50 CG kombi laser + RM2 + BM3 + L-Boxx 0601066H03Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 337,85 € | 347,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCL 2-50 CG Ristilaser vihreä, sis. L-BOXX-laukun, ilman akkuja ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 14.05.2024 | 400,90 € | 402,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Linjalaser Bosch GCL 2-50 CGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 433,00 € | 433,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 347,75 €
337,85 €
Toimitusaika tulossa 14.05.2024
Hinta toimituskuluineen 402,89 €
400,90 €
433,00 €
Bosch GCL 2-50 CG Professional (0601066H03), linjalaser (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140934527 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
433,00 €
Keskihinta
390,58 €
Alin hinta
337,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.