DeWalt DW0811-XJ, ristilinjalaser 360°
DeWalt DW0811-XJ, ristilinjalaser 360° osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 260,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DW0811-XJ ristilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 260,70 € | 270,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Linjalaser DeWalt DW0811 360 astettaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 359,00 € | 359,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DW0811 RistilaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 359,10 € | 361,09 € | Katso tuotetta ▸ |
260,70 €
359,00 €
359,10 €
DeWalt DW0811-XJ, ristilinjalaser 360°
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWALT |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DW0811-XJ/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
359,10 €
Keskihinta
326,27 €
Alin hinta
260,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.