Makita LD080PI, laseretäisyysmittalaite
Makita LD080PI, laseretäisyysmittalaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 159,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LD080PI laseretäisyysmittalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 159,43 € | 169,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Makita LD080PINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 201,00 € | 201,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LD080PI 80 m laseretäisyysmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LD080PI EtäisyysmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 234,10 € | 236,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,33 €
159,43 €
201,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 233,80 €
229,00 €
234,10 €
Makita LD080PI, laseretäisyysmittalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381635158 |
Valmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.fi/tool/14947/LD080PI.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,10 €
Keskihinta
205,88 €
Alin hinta
159,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.