Rullamitta Bahco RST MTS-8-25
Rullamitta Bahco RST MTS-8-25 osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 25,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco MTS-8-25 8m magneettinen mittanauhaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 25,16 € | 35,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mittanauha Bahco MTS-8-25; 8 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 32,00 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BAHCO MTS-8-25 tape measureNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 42,34 € | 49,33 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,06 €
25,16 €
32,00 €
42,34 €
Rullamitta Bahco RST MTS-8-25
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7314150119257 |
Valmistaja | Bahco |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,34 €
Keskihinta
33,17 €
Alin hinta
25,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.