Russell Hobbs Desire, monitoimikone
Russell Hobbs Desire, monitoimikone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 182,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs Yleiskone Desire 23480-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 182,90 € | 182,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RUSSELL HOBBS Desire Kitchen MachineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 200,90 € | 205,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Köksmaskin DesireNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 207,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Desire yleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Desire yleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
237,20 € | 242,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RUSSELL HOBBS DESIRE YLEISKONE PUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 249,00 € | 254,90 € | Katso tuotetta ▸ |
182,90 €
200,90 €
207,99 €
229,00 €
237,20 €
249,00 €
Russell Hobbs Desire, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 000 W |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Nopeusasetukset | 10 kpl |
Tilavuus | 1,5 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
217,83 €
Alin hinta
182,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.