Smeg SMF03WHEU, yleiskone
Smeg SMF03WHEU, yleiskone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg yleiskone SMF03WHEU (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG SMF03WHEU YLEISKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 559 € | 565 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg SMF03WHEU -yleiskone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 560 € | 565 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg SMF03WHEU yleiskone metallikulholla, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 569 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Keittiökone 4,8 l, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 649 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Yleiskone, jossa jäätelökone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 728 € | 728 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Yleiskone 4,8 L - Monitoimikoneet & Yleiskoneet Alumiini Valkoinen - SMF03WHEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
649 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Smf03-yleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 649 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
499 €
559 €
560 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 574 €
569 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 649 €
649 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 728 €
728 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 649 €
649 €
Smeg SMF03WHEU, yleiskone
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Mitat | |
Korkeus | 37,8 cm |
Leveys | 40,2 cm |
EAN-koodi | 8017709277697, 8017709277680 |
Valmistaja | Smeg |
Hintakehitys
Korkein hinta
728 €
Keskihinta
608 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.