Kosta Boda Still Life Skull, kynttilälyhty
Kosta Boda Still Life Skull, kynttilälyhty osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 30,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kosta Boda Skull kynttilälyhty 8,5 cm kirkas lasiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 30,00 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Still Life -kynttilälyhty pääkallo KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 31,00 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,90 €
30,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 35,90 €
31,00 €
Kosta Boda Still Life Skull, kynttilälyhty
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Orrefors Kosta Boda AB, Kosta Boda |
Valmistajan tuotesivu | http://www.kostaboda.com/products/single-product/product/still-life/still-life-skull-votive.html |
EAN-koodi | 7391533608201, 7321646004652, 7321646004645, 7391533611102, 7391533611126, 7321646004638, 7321646021635, 7321646021659, 7321646021666 |
Hintakehitys
Korkein hinta
31,00 €
Keskihinta
30,50 €
Alin hinta
30,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.