Polaroid i-Type, mustavalkofilmi
Polaroid i-Type, mustavalkofilmi osastosta Muut kameratarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 16,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
POLAROID B&W I-TYPE MUSTAVALKOFILMI 8 KPL KUVIANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 16,95 € | 21,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polaroid B&W I-Type FilmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 17,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polaroid I-type -mustavalkofilmiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 19,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polaroid - Black & White Film For I-TypeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,50 € | 25,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Polaroid Mustavalkoinen pikafilmi - ASA 640 - 8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 21,92 € | 28,91 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,65 €
16,95 €
17,00 €
19,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,45 €
21,50 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,91 €
21,92 €
Polaroid i-Type, mustavalkofilmi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9120096770647, 9120066087720, 9120096770050, 9120096770630, 7188888204895 |
Valmistaja | Polaroid |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.polaroid.com/products/bw-itype-instant-film?quantity=1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,92 €
Keskihinta
19,47 €
Alin hinta
16,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.