Fiskars Functional Form Kalasakset, oranssi
Fiskars Functional Form Kalasakset, oranssi osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 25,53 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Functional Form SaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 25,53 € | 30,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kalasakset 22 cm Fiskars Functional FormNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 27,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -kalasaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 28,00 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form keittiösaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,90 € | 35,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional form -kalasaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 35,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
25,53 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,80 €
27,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
28,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,80 €
29,90 €
35,90 €
Fiskars Functional Form Kalasakset, oranssi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501991270, 6411501997777 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,90 €
Keskihinta
29,45 €
Alin hinta
25,53 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.