Fiskars Functional Form, raastin ja säilytysrasia
Fiskars Functional Form, raastin ja säilytysrasia osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta RoyalDesign.fi hintaan 14,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Ff Raastinrauta Ja Keräysastia Kannellinen - Mandoliinit & Raastinraudat Valkoinen - 1019530Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -raastinrauta ja säilytysrasiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 20,19 € | 26,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raastin säilytysrasialla Fiskars FunctionalForm 1019530Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 21,00 € | 29,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Fiskars Ff Raastinrauta Ja Keräysastia Kannellinen - Mandoliinit & Raastinraudat Valkoinen - 1019530
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 20,00 €
14,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,09 €
20,19 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,00 €
21,00 €
Fiskars Functional Form, raastin ja säilytysrasia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702268581349 |
Valmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/keittiotyovalineet_functional_form_raastin_sailytysrasialla_858134 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,00 €
Keskihinta
18,40 €
Alin hinta
14,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.