Jura Smart Connect
Jura Smart Connect osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Stockmann hintaan 59,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JURA Smart connect -bluetoothliitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 59,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura Smart Connect Langaton SovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
62,50 € | 67,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JURA Smart Connect -liitäntäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 62,95 € | 66,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura Smart Connect -bluetooth sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 62,99 € | 67,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JURA Smart Connect langaton vastaanotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 79,00 € | 82,99 € | Katso tuotetta ▸ |
59,90 €
62,50 €
62,95 €
62,99 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 82,99 €
79,00 €
Jura Smart Connect
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
65,47 €
Alin hinta
59,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.