Vihannesveitsi Japanese 17 cm MAC
Vihannesveitsi Japanese 17 cm MAC osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 89,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Mac - Chef Vihannesveitsi 16,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MAC Japanese Vihanneshakkuri Nakiri 17 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 90,99 € | 90,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MAC Japanilainen nakiri-veitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 96,00 € | 96,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 90,99 €
90,99 €
96,00 €
Vihannesveitsi Japanese 17 cm MAC
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
96,00 €
Keskihinta
92,30 €
Alin hinta
89,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.