AL-KO BC 223 B, bensiinikäyttöinen raivaussaha
AL-KO BC 223 B, bensiinikäyttöinen raivaussaha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 179,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO BC 223 B RaivaussahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 179,90 € | 189,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 223 B bensiinikäyttöinen ruohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 188,84 € | 188,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 223 B 22,5cc 2-tahti ruohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohotrimmeri BC 223 B, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
179,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,84 €
188,84 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,80 €
189,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
AL-KO BC 223 B, bensiinikäyttöinen raivaussaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718059533 |
Valmistaja | AL-KO Kober Group, Alco, AL-KO |
Teho | 700 W |
Mitat | 5,9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.al-ko.com/shop/de/benzin-motorsense-al-ko-bc-223-b.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
189,19 €
Alin hinta
179,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.