AL-KO GTE 350 Classic, sähkökäyttöinen trimmeri
Tarkkaa trimmausta kaikissa asennoissa. Alumiininen teleskooppivarsi säädettävällä kahvalla.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO GTE 350 Classic Ruohotrimmeri 350 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 67,20 € | 69,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO GTE 350 KlassikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 77,93 € | 84,92 € | Katso tuotetta ▸ |
67,20 €
77,93 €
AL-KO GTE 350 Classic, sähkökäyttöinen trimmeri
Ilmoita virheellisestä tiedostaTarkkaa trimmausta kaikissa asennoissa. Alumiininen teleskooppivarsi säädettävällä kahvalla.
EAN-koodi | 4003718044928 |
Valmistaja | AL-KO |
Mitat | 2,3 |
Teho | 350 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/fi/sahkokayttoinen-trimmeri-al-ko-gte-350-classic.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,93 €
Keskihinta
72,57 €
Alin hinta
67,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.