Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 104,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DMP181Z kompressori + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 104,11 € | 114,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DMP181Z Langaton KompressoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 130,83 € | 130,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DMP181Z 18V ilmapumppu runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen ilmapumppu Makita DMP181Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 162,00 € | 162,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DMP181Z Ilmapumppu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 163,70 € | 165,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,01 €
104,11 €
130,83 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
139,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,00 €
162,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,69 €
163,70 €
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/dmp181z |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2,8 |
Valmistaja | Makita |
Virtausmäärä | 22 L/h |
Äänenvoimakkuus | 70 db |
EAN-koodi | 0088381748902 |
Hintakehitys
Korkein hinta
163,70 €
Keskihinta
139,93 €
Alin hinta
104,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.