Fiskars PowerGear, raivaussakset S, saksiterä
Fiskars PowerGear, raivaussakset S, saksiterä osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 51,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars PowerGear II -raivaussakset M L76 saksiterälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 51,90 € | 56,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars PowerGear II L76 OksasaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 53,11 € | 60,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars PowerGear L72 Raivaussakset sivuleikkurillaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 54,00 € | 55,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars PowerGear L76 Raivaussakset saksiterälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 60,10 € | 62,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Powergear - raivaussakset S, saksiterällä Fiskars L72Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 59,00 € | 66,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,80 €
51,90 €
53,11 €
Toimitusaika 4-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,99 €
54,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,09 €
60,10 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,90 €
59,00 €
Fiskars PowerGear, raivaussakset S, saksiterä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
EAN-koodi | 6411501122001 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,10 €
Keskihinta
55,62 €
Alin hinta
51,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.