Kärcher S 4 Twin (1.766-360.0), lakaisukone
Kärcher S 4 Twin (1.766-360.0), lakaisukone osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 145,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher sweeper S 4 Twin (yellow / black)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 145,90 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työnnettävä lakaisukone Karcher S 4 TwinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher S 4 Twin LakaisukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 159,00 € | 171,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher S 4 TwinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 164,76 € | 164,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kärcher S4 Twin lakaisukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher S 4 Twin lakaisukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 179,99 € | 186,98 € | Katso tuotetta ▸ |
145,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
164,76 €
169,00 €
179,99 €
Kärcher S 4 Twin (1.766-360.0), lakaisukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kärcher, Karcher |
Mitat | 10,2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kaercher.com/nl/home-garden/veegmachines/s-4-twin-17663600.html |
EAN-koodi | 4054278247939 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,99 €
Keskihinta
162,94 €
Alin hinta
145,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.