Ryobi RY36CSX35A-150 (5133004596) 36V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
Ryobi RY36CSX35A-150 (5133004596) 36V 1x5,0Ah, akkuketjusaha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 419,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkuketjusaha 36V Ryobi RY36CSX35A-150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 419,00 € | 419,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi RY36CSX35A-150 36V 5Ah akkuketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
429,00 € | 433,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Ryobi RY36CSX35A-150; 36 V; 1x5,0 Ah; 35 cm nauhaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 446,00 € | 446,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 419,00 €
419,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 433,80 €
429,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 446,00 €
446,00 €
Ryobi RY36CSX35A-150 (5133004596) 36V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Akun jännite | 36 V |
Mitat | 5,2 |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/puutarha/puiden-ja-pensaiden-hoito/ketjusahat/ry36csx35a/ry36csx35a-150/ |
EAN-koodi | 4892210182166 |
Hintakehitys
Korkein hinta
446,00 €
Keskihinta
431,33 €
Alin hinta
419,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.