Jura Fine Foam, maidonvaahdotin
Jura Fine Foam, maidonvaahdotin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Kahvikaveri hintaan 59,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Automaattinen maidonvaahdotin JURA Fine FoamNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 59,00 € | 62,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ammattimainen maidonvaahdotin JURA Fine FoamNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 79,00 € | 82,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura Professional maidonvaahdotin 24251Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,95 € | 84,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura Professional Fine Foam -vaahdotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 62,99 €
59,00 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 82,99 €
79,00 €
79,95 €
79,99 €
Jura Fine Foam, maidonvaahdotin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jura |
EAN-koodi | 7610917242559, 7610917242511 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
74,49 €
Alin hinta
59,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.