Kärcher SE 5-6.100 pölypussit 5 kpl
Kärcher SE 5-6.100 pölypussit 5 kpl osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 19,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher SE 5-6.100 pölypussit 5 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher pölypussi 5kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 19,95 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Professional 69041430 PölypussisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 27,20 € | 29,19 € | Katso tuotetta ▸ |
19,90 €
19,95 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,19 €
27,20 €
Kärcher SE 5-6.100 pölypussit 5 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,20 €
Keskihinta
22,35 €
Alin hinta
19,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.