Makita HG6531CK 2000W, kuumailmapuhallin
Makita HG6531CK 2000W, kuumailmapuhallin osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 56,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch teleskopisk håndtagNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 56,90 € | 61,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HG6531C 2000w -KuumailmapuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 183,90 € | 188,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HG6531CK kuumailmapuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 127,51 € | 137,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuumailmapuhallin Makita HG6531CK; 2 kWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 163,00 € | 163,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HG6531CK 2000W kuumailmapuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita 2000 watin lämpöpuhallin ilman suuttimia.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 189,99 € | 189,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HG6531CK Kuumailmapuhallin 2000 W, 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 203,50 € | 205,49 € | Katso tuotetta ▸ |
56,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,80 €
183,90 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 137,41 €
127,51 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,00 €
163,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,99 €
189,99 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 205,49 €
203,50 €
Makita HG6531CK 2000W, kuumailmapuhallin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 0,91 kg |
Pituus | 250 mm |
Korkeus | 85 mm |
Syvyys | 250 mm |
Teho | 2 000 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/hg6531ck.html |
EAN-koodi | 0088381876018, 3165140441124 |
Valmistaja | Makita, Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
203,50 €
Keskihinta
159,11 €
Alin hinta
56,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.