Makita VC2512L, märkä/kuivaimuri
Makita VC2512L, märkä/kuivaimuri osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 135,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita VC2512L Märkä- / kuivaimuri + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 135,47 € | 145,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Pölynimuri VC2512LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 183,46 € | 183,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Makita VC2512LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 206,89 € | 206,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita VC2512L - Märkä- / kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 206,90 € | 211,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita VC2512L Märkä- ja kuivaimuri 1000 W, L-luokkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 220,20 € | 222,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita VC2512L teollisuusimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
225,00 € | 229,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,37 €
135,47 €
183,46 €
206,89 €
206,90 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,19 €
220,20 €
225,00 €
Makita VC2512L, märkä/kuivaimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381684774 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | 8 |
Teho | 1 000 W |
Valmistajan tuotesivu | http://makita.fi/tool/0000000/VC2512L.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
225,00 €
Keskihinta
196,32 €
Alin hinta
135,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.