Metabo BP 500 (601582000), puhalluspistooli
Metabo BP 500 (601582000), puhalluspistooli osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 13,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo BP 500 ilmapuhalluspistooli 601582000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 13,44 € | 23,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo BP 500 PuhalluspistooliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 26,60 € | 28,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 23,34 €
13,44 €
26,60 €
Metabo BP 500 (601582000), puhalluspistooli
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 0,16 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/compressed-air/compressed-air-tools/air-blow-guns/bp-500-601582000-air-blow-gun.html?listtype=search&searchparam=bp%2B500 |
Hintakehitys
Korkein hinta
26,60 €
Keskihinta
20,02 €
Alin hinta
13,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.