Gymstick Door Anchor for Pro Exercise Band, oviankkuri
Oviankkuri avulla voit tehdä harjoittelusta monipuolisempaa. Oviankkuri sopii leveään vastuskuminauhaan ja tuubikuminauhaan. Oviankkuri on nopea ja helppo asentaa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Pro Exercise oviankkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Oviankkuri Door Anchor for Exercise Band, MuutNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 7,01 € | 16,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Ovikiinnike Pro-harjoitusnauhalleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 7,65 € | 14,64 € | Katso tuotetta ▸ |
6,90 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,91 €
7,01 €
7,65 €
Gymstick Door Anchor for Pro Exercise Band, oviankkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaOviankkuri avulla voit tehdä harjoittelusta monipuolisempaa. Oviankkuri sopii leveään vastuskuminauhaan ja tuubikuminauhaan. Oviankkuri on nopea ja helppo asentaa.
EAN-koodi | 6430016903745 |
Valmistaja | Gymstick |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gymstick.fi/door-anchor-for-pro-exercise-band-61103.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
7,65 €
Keskihinta
7,19 €
Alin hinta
6,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.