Ubiquiti UniFi Cloud Key UBI-UC-CK
Ubiquiti UniFi Cloud Key UBI-UC-CK osastosta Muut verkkotuotteet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 238,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus -hallintalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 238,99 € | 243,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 242,82 € | 242,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Cloud Key, G2, with HDDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus -hallintalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 249,95 € | 249,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti Cloud Key Plus Gen 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 259,00 € | 262,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,89 €
238,99 €
242,82 €
249,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 249,95 €
249,95 €
259,00 €
Ubiquiti UniFi Cloud Key UBI-UC-CK
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Uniquiti, Ubiquiti |
Mitat | |
Leveys | 121,9 mm |
Korkeus | 43,4 mm |
Syvyys | 21,7 mm |
Paino | 110 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ubnt.com/unifi/unifi-cloud-key/ |
Liitännät | RJ-45 |
EAN-koodi | 4260457251035 |
Hintakehitys
Korkein hinta
259,00 €
Keskihinta
247,95 €
Alin hinta
238,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.