ASUS PA279CV (27"), näyttö
ASUS PA279CV (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 359,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus Proart Pa279cv 27"" 3840 X 2160 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 359,00 € | 359,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" ASUS ProArt PA279CV 4K UHD USB Hub -kaiuttimet - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 464,16 € | 464,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" ASUS ProArt - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 501 € | 501 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus 27"" ProArt Display PA279CV, 4K UHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 501 € | 506 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS ProArt PA279CV 27inch UHD IPS (90LM06M1-B01170)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 28.5.2024 | 535 € | 540 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus ProArt PA279CV 27" -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 552 € | 557 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 359,00 €
359,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 464,16 €
464,16 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 501 €
501 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 506 €
501 €
Toimitusaika saatavilla 28.5.2024
Hinta toimituskuluineen 540 €
535 €
552 €
ASUS PA279CV (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 69 cm, 100000000:1, 350 cd/m2, 1000:1, 16:9, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16 700 000 väriä |
Koko | 27 tuumaa |
Halkaisija | 69 cm |
Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Valmistaja | Asus |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
VESA-kiinnitys | 100 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 4718017853200 |
Hintakehitys
Korkein hinta
552 €
Keskihinta
485,26 €
Alin hinta
359,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.