ASUS VA249HE (23,8"), näyttö
ASUS VA249HE (23,8"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 99,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus VA249HE 23,8" -FullHD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
24" ASUS VA249HE - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 113,18 € | 113,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS VA249HENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 115,00 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Va249he 24" Full Hd NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
99,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,18 €
113,18 €
115,00 €
129,00 €
ASUS VA249HE (23,8"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 23,8 tuumaa, 3000:1, 250 cd/m2, 60,5 cm, 5 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 23,8 tuumaa |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Halkaisija | 60,5 cm |
Vasteaika | 5 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Asus |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 552,4 mm |
Korkeus | 334,2 mm |
Syvyys | 56,6 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 552,4 mm |
Korkeus | 396,9 mm |
Syvyys | 205 mm |
Paino | 3,7 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
D-Sub | On |
HDMI-portti | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 49 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 83 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 22,97 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Takuu | 36 kk |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/Monitors/VA249HE/specifications/ |
EAN-koodi | 0889349891131 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
114,29 €
Alin hinta
99,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.