AOC CU34G2X/BK (34") 144Hz, näyttö
AOC CU34G2X/BK (34") 144Hz, näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 359,04 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34" AOC CU34G2X/BK - 3440x1440 - 144Hz - VA - Kaareva - 1 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 359,04 € | 359,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Näyttävä AOC CU34G2X, 34"", VA, QHD, kaareva, 1 ms, 300 cd/m², 144 Hz, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 359,63 € | 363,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC 34"" CU34G2X/BK, UWQHD, 1ms, 144 Hz, FreeSync, VA -kaareva pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC CU34G2X 34” 144Hz 1ms FreeSync CurvedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 399,90 € | 399,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Aoc Cu34g2x 34"" 3440 X 1440 21:9 Va 144hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 440,20 € | 440,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC CU34G2X 34"" kaareva pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 579 € | 584 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,04 €
359,04 €
Toimitusaika 9-16 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 363,52 €
359,63 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 373,90 €
369,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 399,90 €
399,90 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 440,20 €
440,20 €
579 €
AOC CU34G2X/BK (34") 144Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 34 tuumaa, 21:9, 1 ms, 178 astetta, 178 astetta, 300 cd/m2 |
Koko | 34 tuumaa |
Kuvasuhde | 21:9 |
Vasteaika | 1 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Valmistaja | AOC |
Kuva-ala | |
Leveys | 797,22 mm |
Korkeus | 333,72 mm |
Mitat | |
Leveys | 808,4 mm |
Korkeus | 528,2 mm |
Syvyys | 237,4 mm |
Paino | 8,1 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Liitännät | |
D-Sub | On |
DVI-D | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 70 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.aoc.com/fi/gaming-monitors/cu34g2x-bk/specs |
EAN-koodi | 4038986117005, 4038986116992 |
Hintakehitys
Korkein hinta
579 €
Keskihinta
417,80 €
Alin hinta
359,04 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.