BenQ PD2705Q (27"), näyttö
BenQ PD2705Q (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 334,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27" BenQ DesignVue PD2705Q - 2560x1440 - IPS - 65W USB-C - KVM Switch - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 334,09 € | 334,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 27"" Design Monitor PD2705Q, QHD, USB-C, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 418,90 € | 423,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ Näyttö 27" PD2705Q QHDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 429,00 € | 433,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Pd2705q 27"" 2560 X 1440 16:9 IpsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 429,66 € | 429,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ PD2705Q 27"" QHD (2560X1440) IPS HAS HDMI/DP/USB-C PD 65W (9H.LJELA.TBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 480,15 € | 485,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ PD2705Q 27' QHD näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
494 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 334,09 €
334,09 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 423,80 €
418,90 €
429,00 €
429,66 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 485,05 €
480,15 €
494 €
BenQ PD2705Q (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Valmistaja | Benq |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kuva-ala | |
Leveys | 596,74 mm |
Korkeus | 335,66 mm |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 614 mm |
Korkeus | 367,9 mm |
Syvyys | 57,2 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 614 mm |
Korkeus | 549,22 mm |
Syvyys | 230,7 mm |
Paino | 5,7 kg |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Liitännät | |
Kuulokeliitäntä | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 50 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 89 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 155 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
LED | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.benq.com/en-us/monitor/designer/pd2705q/specifications.html |
EAN-koodi | 4718755080821 |
Hintakehitys
Korkein hinta
494 €
Keskihinta
430,97 €
Alin hinta
334,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.