LG 28MQ780-B (28"), näyttö
LG 28MQ780-B (28"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 654 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28" LG DualUp Ergo 28MQ780-B SDQHD (2560x2880) USB 96W -keskittimen kaiuttimilla. - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 654 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lg Dualup 28mq780 28"" 2560 X 2880 16:18 Nano Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 680 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG DualUp 28MQ780-B 27,6" -SDHQD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 34 päivää | 700 € | 707 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 28"" 28MQ780-B 2560x2880px, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 710 € | 715 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LG 28MQ780-B 28"" 16:18 QHD 2560 X 2880 NANO IPS DUALUP MONITOR USB TYPE-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 7.5.2024 | 1 163 € | 1 167 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 654 €
654 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 680 €
680 €
700 €
710 €
Toimitusaika saatavilla 7.5.2024
Hinta toimituskuluineen 1 167 €
1 163 €
LG 28MQ780-B (28"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 28 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:18 |
Koko | 28 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:18 |
Valmistaja | LG |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 2 880 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 7 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 481,5 mm |
Korkeus | 549,5 mm |
Syvyys | 44,9 mm |
Paino | 4,3 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 481,5 mm |
Korkeus | 843,2 mm |
Syvyys | 461,3 mm |
Paino | 9 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | HDMI-portti |
Virrankäyttö (valmiustila) | 1 W |
EAN-koodi | 8806091661166 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 163 €
Keskihinta
781 €
Alin hinta
654 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.