Philips 10BDL4551T (10,1"), näyttö
Philips 10BDL4551T (10,1"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 423,39 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips 10BDL4551T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 423,39 € | 423,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 10bdl4551t 10"" 300cd/m² 720p 16:10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 425,94 € | 425,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 10 multi touch XGA Android 8 displayNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 426,90 € | 431,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS 10BDL4551T 10"" WXGA 300 NITS 24/7 WAYFINDING TOUCH ANDROID 8 (10BDL4551T/00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 493 € | 498 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips 10bdl4551t 10"" wxga 300 nits 24/7 wayfinding touch android 8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 575 € | 580 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 423,39 €
423,39 €
425,94 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 431,80 €
426,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 498 €
493 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 580 €
575 €
Philips 10BDL4551T (10,1"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 10,1 tuumaa, 300 cd/m2, 500:1, 5 ms, 160 astetta, 160 astetta |
Koko | 10,1 tuumaa |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 500:1 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 160 astetta |
Vaaka | 160 astetta |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
Resoluutio (korkeus) | 800 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Valmistaja | Philips |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 75 mm |
Korkeus | 75 mm |
EAN-koodi | 8712581772659 |
Hintakehitys
Korkein hinta
575 €
Keskihinta
468,82 €
Alin hinta
423,39 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.