Philips 272S1AE (27"), näyttö
Philips 272S1AE (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips S-line 272s1ae 27"" 1920 X 1080 16:9 Ips 75hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 149,00 € | 154,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 27"" S-Line 272S1AE, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 149,90 € | 154,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS 272S1AE 27"" FHD IPS HAS DP/HDMI/DVI (272S1AE/00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 153,30 € | 158,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" Philips S-line 272S1AE 75Hz Speakers - 4 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 159,37 € | 159,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 154,99 €
149,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,80 €
149,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,20 €
153,30 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,37 €
159,37 €
Philips 272S1AE (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1000:1, 250 cd/m2, 68,6 cm, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 4 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Philips |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 613 mm |
Korkeus | 366 mm |
Syvyys | 51 mm |
Paino | 4,13 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 613 mm |
Korkeus | 537 mm |
Syvyys | 205 mm |
Paino | 6 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
DVI-D | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 85 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 16,3 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
EAN-koodi | 8712581767273 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,37 €
Keskihinta
152,89 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.