Samsung 27" Näyttö ViewFinity S8 S27B800PXP - musta - 5 ms
Samsung 27" Näyttö ViewFinity S8 S27B800PXP - musta - 5 ms osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 350,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Viewfinity S80pb 27"" 3840 X 2160 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 350,00 € | 350,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 27"" ViewFinity S8 S27B800 4K UHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 419,90 € | 424,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" Samsung ViewFinity S8 S27B800PXP - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 443,87 € | 443,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung ViewFinity S8 (S27B800P) 27" 4K UHD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 95 päivää | 530 € | 535 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SAMSUNG S27B800 27"" 16:9 3840X2160 IPS, 5MS, HDR400, HAS, HDMI, DP, USB, USB-C 90W LAN. (LS27B800PXPXEN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 536 € | 540 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 350,00 €
350,00 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 424,80 €
419,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 443,87 €
443,87 €
Toimitusaika 95 päivää
Hinta toimituskuluineen 535 €
530 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 540 €
536 €
Samsung 27" Näyttö ViewFinity S8 S27B800PXP - musta - 5 ms
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806094926347 |
Valmistaja | Samsung |
Hintakehitys
Korkein hinta
536 €
Keskihinta
455,86 €
Alin hinta
350,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.