Samsung QE55T (55"), näyttö
Samsung QE55T (55"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 924 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 55"" qe55t uhd 300 nits 16/7Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 924 € | 934 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 55"" UHD/4K 16:9 QE55T VESANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 925 € | 930 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG 55"" QE55T UHD 300 NITS 16/7 (LH55QETELGCXEN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 934 € | 939 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung QE55T 55" -infonäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 941 € | 948 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung QE55T 55" -infonäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 970 € | 985 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Qe55t 16/7 55"" 300cd/m² 4k Uhd (2160p) 16:9Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 980 € | 1 059 € | Katso tuotetta ▸ |
924 €
925 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 939 €
934 €
941 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 985 €
970 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 1 059 €
980 €
Samsung QE55T (55"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 55 tuumaa, 300 cd/m2, 8 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 55 tuumaa |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 8 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 200 mm |
Korkeus | 200 mm |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Liitännät | HDMI-portti |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 81 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistaja | Samsung, LG |
Ultra HD | On |
EAN-koodi | 8806090505195 |
Hintakehitys
Korkein hinta
980 €
Keskihinta
946 €
Alin hinta
924 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.