Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Nintendo Switch -peli
Tee paluu 90-luvun lopulle, ja koe uudelleen legendaarisen Crash Bandicootin ensiaskeleet konsolipelin loikkivana ja kieppuvana seikkailusankarina PS4:lla. Crash Bandicootin kolme ensimmäistä toimintaseikkailua julkaistaan vuoden 2017 alussa komeassa Crash Bandicoot: Remastered -paketissa PlayStation 4:lle. Tasohyppelyä ja toimintaa yhdistelevissä Crash Bandicoot -peleissä keräät bonuksia, väistelet esteitä ja raivaat viholliset tieltäsi kolmessa eri tarinassa miellyttävän värikkäissä pelimaailmoissa. Remastered-versioiden päivitetty grafiikka tuo seikkailut uudelle tasolle ja päivittää 90-luvulla syntyneen sankarin 2010-luvun tasolle.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy - Nintendo Switch - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 22,91 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crash Bandicoot N Sane Trilogy SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 28,90 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crash Bandicoot N Sane Trilogy SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 28,99 € | 28,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy NSWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 31,00 € | 33,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (NSW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-30 päivää | 38,05 € | 41,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (Switch)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 39,95 € | 44,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Nintendo Switch -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaTee paluu 90-luvun lopulle, ja koe uudelleen legendaarisen Crash Bandicootin ensiaskeleet konsolipelin loikkivana ja kieppuvana seikkailusankarina PS4:lla. Crash Bandicootin kolme ensimmäistä toimintaseikkailua julkaistaan vuoden 2017 alussa komeassa Crash Bandicoot: Remastered -paketissa PlayStation 4:lle. Tasohyppelyä ja toimintaa yhdistelevissä Crash Bandicoot -peleissä keräät bonuksia, väistelet esteitä ja raivaat viholliset tieltäsi kolmessa eri tarinassa miellyttävän värikkäissä pelimaailmoissa. Remastered-versioiden päivitetty grafiikka tuo seikkailut uudelle tasolle ja päivittää 90-luvulla syntyneen sankarin 2010-luvun tasolle.
Kategoria | |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | Activision, Nintendo Switch |
Valmistusvuosi | 2 016 |
EAN-koodi | 0047875882003 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.