Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G ED, objektiivi
Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G ED, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 539 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1,8G EDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 539 € | 543 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon AF-S 35mm f/1.8G ED -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 604 € | 604 € | Katso tuotetta ▸ |
539 €
604 €
Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G ED, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikon |
Aukko | f/1.8 |
Linssin polttoväli | 35mm |
Mitat | |
Halkaisija | 72 mm |
Paino | 305 g |
Pituus | 71,5 mm |
Rakenne | 11 elementtiä 8 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 7 |
Ominaisuudet | |
AF-S (Silent Auto-Focus) | On |
ED (Extra-Low Dispersion) | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.nikon.fi/fi_FI/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/single-focal-length/af-s-nikkor-35mm-f-1-8g-ed |
Objektiivin tyyppi | Normaali kiinteä |
Suodinkierteet | 58 mm |
EAN-koodi | 4960759028457 |
Hintakehitys
Korkein hinta
604 €
Keskihinta
571 €
Alin hinta
539 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.