Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S, objektiivi
Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 831 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon Z 35mm f/1.8 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 831 € | 831 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 35mm f/1,8 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 859 € | 863 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Nikkor Z 35mm F/1.8 S Nikon ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 929 € | 929 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 000 € | 1 005 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
831 €
859 €
929 €
1 000 €
Nikon Nikkor Z 35mm f/1.8 S, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikkor |
Aukko | f/1.8 |
Linssin polttoväli | 35mm |
Mitat | |
Halkaisija | 73 mm |
Paino | 370 g |
Pituus | 86 mm |
Rakenne | 11 elementtiä 9 ryhmässä |
Täyskoon kenni | On |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nikon.fi/fi_FI/product/nikkor-z-lenses/auto-focus-lenses/fx/single-focal-length/nikkor-z-35mm-f-1-8-s |
Suodinkierteet | 62 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 000 €
Keskihinta
905 €
Alin hinta
831 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.