Olympus M.Zuiko Digital 2x Mc-20 -telelisäke
Olympus M.Zuiko Digital 2x Mc-20 -telelisäke osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 439,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Olympus Telekonvertteri MC-20 M.Zuiko Digital 2xNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 439,00 € | 442,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Olympus M.Zuiko Digital 2x Teleconverter MC‑20 -telelisäkeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 449,99 € | 454,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 442,90 €
439,00 €
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 454,89 €
449,99 €
Olympus M.Zuiko Digital 2x Mc-20 -telelisäke
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4545350052645 |
Valmistaja | Olympus |
Suurennus | 0,17 x (laajakulma) / 0,57 x (tele) 0,34 x / 1,15 x (35mm kamerassa) |
Valmistajan tuotesivu | https://www.olympus.fi/site/fi/c/lenses/adapters_converters/converters/m_zuiko_digital_2x_teleconverter_mc_20/index.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,99 €
Keskihinta
444,50 €
Alin hinta
439,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.