Olympus M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3, objektiivi
Olympus M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 889 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Olympus M.Zuiko Digital ED 12-200mm f/3,5-6,3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 889 € | 893 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Olympus M.Zuiko Digital ED 12-200 mm F3.5-6.3 -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 1 000 € | 1 005 € | Katso tuotetta ▸ |
889 €
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 005 €
1 000 €
Olympus M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Olympus |
Aukko | f/3.5-6.3 |
Linssin polttoväli | 12-200mm |
Rakenne | 16 elementtiä 11 ryhmässä |
Valmistajan tuotesivu | https://www.olympus.fi/site/fi/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko/m_zuiko_digital_12_200mm_f3563/index.html |
EAN-koodi | 4545350052546, 0050332192300 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 000 €
Keskihinta
944 €
Alin hinta
889 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.