Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary, laajakulmaobjektiivi
Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary, laajakulmaobjektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 749 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary / L-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 749 € | 753 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary / Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 749 € | 753 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 20mm F2 DG DN | C -laajakulmaobjektiivi, L-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 770 € | 775 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 20mm F2 DG DN | C -laajakulmaobjektiivi, Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 770 € | 775 € | Katso tuotetta ▸ |
749 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 753 €
749 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 775 €
770 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 775 €
770 €
Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary, laajakulmaobjektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0085126490690, 0085126490652, 0085126490690, 0085126490652 |
Aukko | 2-22 |
Mitat | 70 |
Rakenne | 13 elementtiä 11 ryhmässä |
Suurennus | 1:6,7 |
Tarkennusetäisyys | 22 cm |
Himmenninlevyjä | 9 |
Ominaisuudet | DG (Coating for Digital SLR) |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sigma-global.com/en/lenses/c022_20_2/ |
Linssisuoja | LCF62-01M |
Vastavalosuoja | LH656-03 |
Kuvakulma | 94.5° |
Suodinkierteet | 62 mm |
Valmistaja | Sigma |
Hintakehitys
Korkein hinta
770 €
Keskihinta
759 €
Alin hinta
749 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.