Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri
Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk Painepesuri Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 549 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 549 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk high pressure cleaner Premium 190-12 - 128471153Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 550 € | 555 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Premium 190-12 painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
699 € | 704 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nilfisk Premium 190-12 EU KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 716 € | 741 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Painepesuri Nilfisk-ALTO Premium 190-12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 922 € | 922 € | Katso tuotetta ▸ |
549 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 555 €
550 €
699 €
716 €
922 €
Nilfisk Premium 190-12 EU, painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk Group, Nilfisk |
Pesuainesäiliö | On |
Mitat | 30,2 |
Moottorin teho | 3,3 kW |
EAN-koodi | 5715492212897 |
Maksimi paine | 190 bar |
Virtausmäärä | 650 L/h |
Hintakehitys
Korkein hinta
922 €
Keskihinta
664 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.