Bosch GSN29VWEP, pakastin
Bosch GSN29VWEP, pakastin osastosta Pakastimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 703 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSN29VWEP Serie 4 -kaappipakastin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 703 € | 763 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch pakastin GSN29VWEP (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 703 € | 748 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSN29VWEPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 719 € | 749 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 4 GSN29VWEP - fryser - uprNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 755 € | 760 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 763 €
703 €
719 €
755 €
Bosch GSN29VWEP, pakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Syvyys | 65 cm |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 161 cm |
Valmistaja | Bosch |
Tilavuus | 200 l |
Energialuokka | A++ EU |
Äänenvoimakkuus | 42 db |
Pakastuskapasiteetti | 20 kg/24h |
Pakasteiden säilyvyysaika | 25 h |
No-Frost | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Säädettävät jalat | On |
Muovilaatikot | On |
Kaappipakastin | On |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Valkoinen |
EAN-koodi | 4242005200061 |
Hintakehitys
Korkein hinta
755 €
Keskihinta
720 €
Alin hinta
703 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.