Rexel Momentum X420 P4 -paperintuhooja
Rexel Momentum X420 P4 -paperintuhooja osastosta Paperisilppurit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 577 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rexel Momentum X420 -paperisilppuri, P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 577 € | 582 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Paperisilppuri Momentum X420 P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 578 € | 578 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Momentum X420 P4 paperintuhoojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 578 € | 578 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Paperintuhooja Rexel Momentum X420 P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 620 € | 625 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
577 €
578 €
620 €
Rexel Momentum X420 P4 -paperintuhooja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252523417 |
Valmistaja | Rexel, Esselte |
Hintakehitys
Korkein hinta
620 €
Keskihinta
588 €
Alin hinta
577 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.