Borderlands Pre-Sequel, PC-peli
Borderlands Pre-Sequel, PC-peli osastosta PC-pelit nyt edullisimmin kaupasta Booky.fi hintaan 24,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Borderlands: The Pre-Sequel (PC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 24,00 € | 24,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands: The Pre-Sequel - Mac OSXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 35,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands: The Pre-Sequel - PC WindowsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 35,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands: The Pre-Sequel /PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 39,99 € | 39,99 € | Katso tuotetta ▸ |
24,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 39,99 €
39,99 €
Borderlands Pre-Sequel, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gearbox, Nintendo |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 014 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5026555063647, 5026555063722 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,99 €
Keskihinta
33,97 €
Alin hinta
24,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.