Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 24,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Johnson & Johnson Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 24,88 € | 24,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue Oasys 1-Day (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 24,98 € | 28,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue Oasys 1-Day HydraLuxe 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 28,99 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,88 €
24,88 €
24,98 €
Toimitusaika 0 päivä
Hinta toimituskuluineen 33,89 €
28,99 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0733905851179, 0733905818448 |
Hintakehitys
Korkein hinta
28,99 €
Keskihinta
26,28 €
Alin hinta
24,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.