- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Pölynimurit
- ›Dyson V11 Absolute Extra, varsi-imuri
Dyson V11 Absolute Extra, varsi-imuri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dyson V8, pölynimuri
Dyson 2 in 1 Cyclone V10 Absolute, varsi-imuri
Dyson Omni-Glide 470525-01, varsi-imuri
Dyson V12 Slim Motorhead, varsi-imuri
Dyson Cyclone V10 Motorhead, varsi-imuri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pölynimurit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Pölynimurit
-
alk. 649 €
Dyson V15 Detect Absolute, varsi-imuri
-
alk. 399 €
Dyson V8 Absolute, varsi-imuri
-
alk. 68 €
Bissell Pet Hair Eraser 1987N, rikkaimuri
-
alk. 269 €
Kärcher SE 6.100, tekstiilipesuri
-
alk. 398 €
Dyson Cyclone V10 Motorhead, pölynimuri
-
alk. 399 €
Miele Complete C3 125 Gala Edition Currynkeltainen, pölynimuri
-
alk. 549 €
iRobot Roomba i7+, robotti-imuri
-
alk. 619 €
Dyson V12 Detect Slim Absolute, varsi-imuri
-
alk. 279 €
Miele Complete C3, pölynimuri
-
alk. 299 €
Ezviz RE4 Plus, moppaava robotti-imuri
-
alk. 369 €
Roborock Q8 Max, moppaava robotti-imuri
-
alk. 599 €
Dyson V11 Absolute, varsi-imuri
-
alk. 679 €
Roborock Q Revo, robotti-imuri
-
alk. 329 €
iRobot Roomba i7, robotti-imuri
-
alk. 149 €
Point Dusty 510WETV2, moppaava robotti-imuri
-
alk. 599 €
Samsung Jet 95 Multi VS20C954CTN/WA, varsi-imuri
-
alk. 269 €
Dreame U20, varsi-imuri
-
alk. 329 €
Dyson V8 Origin, varsi-imuri
Dyson V11 Absolute Extra, varsi-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaTyyppi | Pölynimuri |
EAN-koodi | 5025155046470 |
Valmistaja | Dyson |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 649 €
Dyson V15 Detect Absolute, varsi-imuri
-
alk. 399 €
Dyson V8 Absolute, varsi-imuri
-
alk. 68 €
Bissell Pet Hair Eraser 1987N, rikkaimuri
-
alk. 269 €
Kärcher SE 6.100, tekstiilipesuri
-
alk. 398 €
Dyson Cyclone V10 Motorhead, pölynimuri
-
alk. 399 €
Miele Complete C3 125 Gala Edition Currynkeltainen, pölynimuri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/polynimurit/dyson-v11-absolute-extra-varsi-imuri/8985622
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.